Akwaryści Akwarystyka Akwaria Radom - Rejestracja

RODO - ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH - 2018 (GDPR)

Aby zachować zgodność z RODO, musisz mieć świadomość, że twoje konto "akwarium.radomskie.eu", będzie zawierało przynajmniej unikalną nazwę (zwaną dalej "nazwą użytkownika"), osobiste hasło używane do logowania na twoje konto (dalej "Twoje hasło") i osobisty, ważny adres e-mail (dalej "Twój e-mail"). Informacje o Twoim koncie na "akwarium.radomskie.eu" są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych obowiązujące w kraju, w którym znajduje się nasz serwer. Wszelkie informacje wykraczające poza nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail wymagane przez "akwarium.radomskie.eu" podczas procesu rejestracji są obowiązkowe lub opcjonalne, według uznania "akwarium.radomskie.eu". We wszystkich przypadkach masz możliwość wyświetlania informacji na swoim koncie. Ponadto na koncie możesz włączyć lub wyłączyć automatycznie generowane wiadomości e-mail (np. powiadomienia o nowych postach).

Ponadto będziemy przechowywać wszystkie adresy IP, których używasz do wysyłania informacji. W zależności od Twoich preferencji "akwarium.radomskie.eu" może wysyłać Ci e-maile na adres e-mail przypisany do konta, ale możesz zmienić te preferencje z poziomu Panelu Użytkownika w dowolnym momencie jeśli chcesz przestać je otrzymywać.

Dane osobowe, które podałeś nam przy rejestracji lub później, będą wykorzystywane wyłącznie do celów funkcji "akwarium.radomskie.eu". Nie będą wykorzystywane do niczego innego i nie będą przekazywane osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz sprawdzić w dowolnym momencie jakie dane osobowe "akwarium.radomskie.eu" przechowuje o Tobie w sekcji Profil - Szczegóły prywatności Panelu Uzytkownika.

Jedynymi innymi informacjami o Tobie są te, które zdecydujesz się opublikować na forach, przy czym są one uważane za "publicznie dostępne", ponieważ zostaną zaindeksowane przez wyszukiwarki i archiwa internetowe.

Kliknięcie poniżej przycisku "Akceptuję te zasady" spowoduje zarejestrowanie akceptacji tych warunków. Jeśli klikniesz przycisk "Nie akceptuję tych zasad", zostaniesz wylogowany z tego forum.