Regulamin ogólny.

Dyskusje związane z naszym wspaniałym hobby jakim jest akwarystyka
Awatar użytkownika
Wigon
Webmaster
Posty: 1588
Rejestracja: 22 lis 2012, o 14:04
GG: 12063512
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Kontaktowanie:

Regulamin ogólny.

Postautor: Wigon » 18 mar 2013, o 14:23

1. Rejestracja na forum jest darmowa i wraz z zarejestrowaniem użytkownik zgadza się z postanowieniami regulaminu i automatycznie go akceptuje.

2. Forum ma na celu popularyzowanie i wymianę zdań na temat szeroko pojętej akwarystyki.

3. Wolność słowa jest bardzo ważną wartością, jednak każda wymiana zdań musi zawierać poszanowanie godności drugiego człowieka. Nie wyśmiewamy się, staramy się wytłumaczyć co jest złe, bądź co trzeba by zmienić w danym temacie, nie narzucamy własnych przekonań, utrzymujemy konwersację w życzliwym tonie.

4. Administratorzy forum odpowiadają za utrzymanie porządku na forum (edycja, kasowanie, ostrzeżenia i kary). Jeżeli ktoś zauważy łamanie regulaminu, może to zgłosić właśnie do administratora.

5. Administratorzy mają prawo ingerować w profile użytkowników.

6. Wszelkie sytuacje sporne nie określone w regulaminie, będą rozstrzygane przez administrację.

7. Temat danego wpisu musi jak najdokładniej opisywać dany problem lub pytanie (pojedyncze słowo lub słowo "problem" nie są dopuszczalne).

8. Odpowiedzialność za wypowiedzi danego użytkownika ponosi autor wypowiedzi.

9. W razie kopiowania tekstu, zdjęcia lub filmu należy podać jego źródło.

10. Używamy języka polskiego, odpowiedniej interpunkcji i nie używamy wulgaryzmów.

11. Wstawienie zdjęć do galerii forum jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie zdjęcia na profilu FanPage Akwarystyka-Radom. W razie nie wyrażenia zgody, należy o tym poinformować administrację. Zdjęcia ze znakami wodnymi nie będą umieszczane na FanPage'u. (aktualizacja 29-01-2014)

12. Zdjęcia wstawiane na forum są automatycznie skalowane. Dodajemy zdjęcia z zewnętrznych serwisów hostujących zdjęcia.

13. Zadając nowe pytanie tworzymy nowy temat. Nie robimy śmietnika zadając wiele pytań w jednym temacie (chyba, że bezpośrednio pytania są ze sobą związane).

14. Nie piszemy posta pod postem - używamy funkcji edytuj. Wyjątkiem stanowi dłuży czas pomiędzy napisanymi postami w jednym temacie.

15. Każdy powinien mieć ustawiony awatar - będzie bardziej kolorowo. :)

16. Każdy musi mieć uzupełnioną datę urodzin. Nowi użytkownicy muszą ją uzupełnić przy rejestracji, jeżeli tego nie zrobią nie zostaną zarejestrowani. Świadomość kto ile ma lat bardzo pomaga w pewnych kwestiach spornych.

17. Pojęcie "duże zdjęcie" określa jego rozmiar w maksymalnych wartościach 1920 x 1080 - nie wywołujemy zdjęć z forum, skrypt wyświetlający zdjęcia nie wyświetli większych obrazków niż wysokość i szerokość rozdzielczości ekranu, nie ma sensu wstawiać zdjęć przeogromnych.

18. Użytkownik ma prawo do edycji własnego posta/tematu bądź jego usunięcia w czasie 24 godzin

19. Użytkownik rejestrując się w serwisie, wyraża zgodę na bezterminowa publikację jego wypowiedzi (postów)

20. Użytkownik ma prawo do kasacji konta, jednakże jego posty nie będą usunięte. Z racji wyrażonej zgody na ich publikację.

21. Administracja rozważy prośbę o usunięcie postów, które nie są kluczowe dla atrakcyjności forum i dla spójności treści wątków.

22. Każdy może zgłosić poprawkę do regulaminu, jednak nie obliguje to administracji do jej umieszczenia.

23. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu w każdej chwili.
#ityle

Wróć do „Akwarystyka ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość